Leden van de Kunstkring zijn kunstenaars die academisch geschoold dan wel autodidact zijn. Zij staan aan het begin van hun carrière of genieten bekendheid in de regio of ook ver daarbuiten. De Kunstkring kenmerkt zich door een grote verscheidenheid aan vormen van beeldende kunstuitingen.
Onze ledenlijst per 1-1-2018, van leden met een link is werk te zien op deze website.

Theo Aarsen – Schilderen
Jillis Achterberg – Schilderen
Bianca Arendse – Keramiek
Lydia Baarda – Schilderen
Martien Bakhuizen – Schilderen
Ria Blom
Ina Bork – Schilderen
Lottie de Bruijn – keramiek
Bep Cherillo – Schilderen
Marianne Dams – Fotografie
Karel van Donselaar – Schilderen
Harry van Dijk – Schilderen
Kiki Dijkstra – Keramiek en meer
Henk Eijlers – Schilderen en Beeldhouwen
Isabel Elfferich
Alex Feenstra
Ton Friederichs – Schilderen
Henk Gijselman – Schilderen
Eliane Gispen
Wil de Goyer
Sietse Goverts – Schilderen
Hans Hagen – Schilderen
Judith van Heel-Pluym
Tineke Hoepman – Schilderen
Margreet van ‘t Hof – Fotografie Schilderen
Jeannette Huizenga – Keramiek
Anne Marie van den Hul – Beeldhouwen
Meta Jaarsma – Schilderen
Willem Jacobs – Keramiek
Christian Jut – Beeldhouwen en Schilderen
Lia van Kesteren – Textiele werkvormen
Helga van Kleef – Schilderen en Etsen
Nelleke Kuijpers – Schilderen
Jannie Maakenschijn – Ruimtelijke objecten
Maria Margraf – Fotografie
Mieke Mars – Schilderen
Gert Jan Meijer – Schilderen
Gerdien Meynen – Schilderen
Didi Mooiman – Fotografie
Koos van den Nieuwendijk – Schilderen
Hannah Neijssel
Hans van Ommeren – Fotografie
Willemijn Onrust – Schilderen, Beeldhouwen en Poëzie
Marcia van Oploo – Schilderen
Bertine Oudshoorn
Nel Overkamp-de Kuiper – Beeldhouwen
Truus Pluim-Cordes – Schilderen
Ilja Pronk – Keramiek
Jan Pronk – Fotografie
Fons van der Reep – Schilderen en Fotografie
Dik Rodenburg
Peter Roede
Ria van Roekel -Schilderen en Keramiek
Dorine Rosier – Textielkunst
Marlouke San Giorgi – Schilderen
Inge Sips – Schilderen
Aart Sliedrecht – Fotografie
Puck Sluijs – Schilderen
Annelies v.d. Sman – Schilderen
Heleen van Ulden – keramiek
Marion van der Veen – Plantaardige vormgeving
Jan Vermaat
Jaap van der Vooren – Fotografie en Schilderen
Iman Vroman – Schilderen
Conny de Vroomen
Ido Vunderink
Elly de Wachter – Beeldhouwen en Fotografie
Betsy van der Weij – Schilderen
Ieny Wetzels – Schilderen
Joanne Wienk